Değerli müşterimiz, sitemiz bir pazar yeri (birçok farklı satıcının ürün sattığı) olduğundan pos rulosu/termal rulo dışındaki ürünlerde kapıda ödeme sistemi mümkün olmamaktadır.
Sitemiz bir pazar yeri (birçok farklı satıcının ürün sattığı) olduğundan farklı kargo firmaları kullanılabilmektedir. Pazardanal.com olarak Sürat kargo ve Yurtiçi Kargo ile yaptığımız anlaşma satıcı mağazalarımızın indirimli gönderimini sağlamaktadır ancak bu her ürünün Sürat kargo ile gönderileceği anlamına gelmemektedir.
Değerli müşterimiz, ürünlerin kargoya verilme süreler sepete ekle butonunun hemen üstünde Kargol bölümünde yazmaktadır. Burada yazan gün en geç kargolanma tarihidir.

Siparişlerinizin kargoya verilmesi gereken son tarih sipariş oluştuğu anda size  gelen mail ve sipariş sorgulama ekranlarında “En geç kargolanma tarihi” olarak yer almaktadır. Bu tarihten önce ürünün kargolanmaması herhangi bir sorun olduğunu göstermez.

Evet, satıştaki tüm ürünlerde yazan fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.
Değerli müşterimiz, sitemiz bir pazar yeri (birçok farklı satıcının ürün sattığı) olduğundan adresimizden ürün satışı olmamaktadır. Adresimiz ofis / idare adresidir. Elbette her zaman ofisimizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.