Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Saksı ve Vazo Modelleri Uygun Fiyatlarla pazardanal.com’da! Üstelik Kargo Bedava. Onlarca özel tasarım dekoratif saksı ve saksılık için bu pazardanal.com’a göz atmadan geçmemelisin. Örneğin beton saksılarımızı görmediysen mutlaka bir incelemelisin!

Saksı Evlerimizin vazgeçilmezidir çiçekler. Kimimiz rengarenk çiçekleri sever kimimiz yeşil çiçekleri diker çiçekliklerinin içine, kimisi de sukulent veya kaktüs bitkisinin hayranıdır. Elbette bu sevimli dostlarımızın yuvası da saksılar. Neredeyse her malzemeden üretilen saksılar çiçeklerimizin hayat bulduğu topraklara ev sahipliği yapmanın yanı sıra evimiz için dekoratif obje görevini de görmektedirler.

Beton Saksı Son zamanların ilgi çeken dekoratif objelerinden beton saksılar özellikle sukulent çiçekleri ve kaktüsler ile harika bir görünüm sunmakta ofis ve evlerimizde yoğun bir şekilde yer almaya başlamaktadır. Üzerine yapılabilen ek baskılar ile de kişiye özel saksılar oluşturulabilmekte bu da onu daha ilgi çekici kılmaktadır.

Bakır Saksı Yine bir başka ilgi çekici ve şık dekoratif saksı modeli de bakır saksılar Geçmişten gelen bakır işçiliği geleneğinin modern tarz uyarlaması ile bakır yeniden ön plana çıkarmayı başarmıştır. Bakır renginin verdiği güven duygusu ve estetik güzelliği sayesinde bakır saksılar uzunca bir süre evlerimizde yer alacak gibi duruyor. Saksılık Bahçe ve balkonlarda çiçeklerimizi saksılara koysak da onların daha derli toplu durmasını isteriz. Bu nedenledir ki saksılık veya daha çok kullanılan adıyla çiçeklik kullanımına ihtiyaç doğmuştur.

Hem güzel bir görünüm sağlar hem de zeminin yaratabileceği sorunlardan korumuş olur. En yaygın ve ilgi gören saksılık modelleri metal saksılıklar ve ahşap saksılıklar diyebiliriz. Seçimi yaparken ev dekorasyonunuzun tarzı ve zemin gibi kriterleri göz önüne alarak size uygun olanda karar verebilirsiniz.Elbette çiçekler deyince dekoratif vazoları da unutmak olmaz. İstemesek de koparılmış canlı çiçeklerimiz veya yapay çiçekler için iyi bir tamamlayıcı olacak vazolar da seçimi önemli dekoratif objelerdir.